רשויות מקומיותמידע שימושי

מידע שימושי

 

חוקת העבודה לעובדי הרשויות המקומיות - לחצו לפתיחה

חוברת הסבר - הרפורמה בתנאי העסקת תומכות החינוך (הסכם מיום 8.8.23)

חוברת הסבר בשפה הערבית - הרפורמה בתנאי העסקת תומכות החינוך (הסכם מיום 8.8.23)

מועדון "שלך": הינו חברה לתועלת הציבור (מלכ"ר) אשר הוקמה בשנת 2012 על ידי הסתדרות המעו"ף, מרכז השלטון המקומי שלוש הערים הגדולות ומרכז המועצות האזוריות.

מועדון המעוף "שלך" לגמלאי: הינו חברה לתועלת הציבור (מלכ"ר) אשר הוקמה בשנת 2015 על ידי הסתדרות המעו"ף. המועדון קם מתוך מטרה לפעול בכל תחומי החיים של פורשי עובדי הרשויות המקומיות בישראל ולהשיג עבורם מחירים ייחודיים ומוזלים במגוון תחומי הצריכה.

קרן רום: קרן ההשתלמות לעובדי הרשויות המקומיות היא קרן מיוחדת במינה. בשונה מן הקרנות הפרטיות, המיועדות להגדיל את רווחי הגורמים הפרטיים המנהלים אותן, הוקמה קרן רום אך ורק לקידום רווחת העובדים.

עמותה לקידום מקצועי חברתי: בשנת 1999 קמו העמותות לקידום מקצועי-חברתי בעקבות הסכם קיבוצי בין הסתדרות העובדים, משרד האוצר והמעסיקים ומאז העמותה עובדת כדי להקנות לעובדים הטבות בשכר ובגמול ההשתלמות. אנו מציבים לעצמנו כמטרה לאפשר לעובדים ללמוד ולהרחיב את השכלתם, כך שתפתח בפניהם הדלת להתקדם במקום העבודה שלהם ולשפר את איכות חייהם. כל עובד בדרג מנהלי זכאי להצטרף לעמותה על פי ההסכם הקיבוצי כך שהמעסיק הוא זה שנושא על עצמו את תשלום דמי החברות השנתיים.

מעו"ף לעמית: מקדמת את מהפכת שירותי הבריאות ואורח חיים בריא, לרווחתם של עובדי הרשויות המקומיות. תעניק סיוע בהלוואות בריבית אטרקטיבית וכן שירותים נוספים אשר יתווספו מעת לעת. מהווה נדבך נוסף במעטפת השירותים וההטבות של הסתדרות המעו"ף.

קרן הדרים: קרן להדרכה ולקידום מקצועי לעובדי הרשויות המקומיות ואיגודי הערים החברים במרכז השלטון המקומי.

שלך
שלך לגימלאי
קרן רום
עמותה לקידום מקצועי חברתי
מעו"ף לעמית
קרן הדרים