המכללה למינהל

אודות המכללה

המכללה למינהל, ממוסדות הלימוד הבולטים והמוערכים בישראל ומיסודה של הסתדרות המעו״ף, מתגאה ב-65 שנות פעילות חינוכית וביותר מ-750 אלף בוגרים. שמירה קפדנית על איכות הלימודים, צוות מרצים מנוסה ושיטות לימוד מתקדמות הם המפתחות להשתלבותם ולהצלחתם הרבה של מאות אלפי הבוגרים של המכללה למינהל בחברות ובארגונים מובילים מהמגזר הציבורי והפרטי.

המכללה למינהל מציעה מניפה רחבה של מסלולי לימוד והכשרה המשלבים בתוכם גישה מעשית ומעניקה לתלמידיה מספר יתרונות מקצועיים בולטים:

יתרון ההוראה – לרשותנו עומד צוות הוראה מוביל של למעלה מ-3,000 מורים ומרצים שנבחרו בקפידה לאורך השנים. הסגל המנוסה של המכללה למינהל אחראי על איכות הלימודים הגבוהה בכל מסלולי הלימוד ושם דגש על פיתוחו וקידומו האישי של כל תלמיד.

יתרון הניסיון – לאורך עשרות שנות לימוד פיתחנו שיטות הוראה מתקדמות שמעניקות לכל תלמיד את הכלים המקצועיים החיוניים מול הדרישות המקצועיות המחמירות ביותר של שוק העבודה.

יתרון המיקום – המכללה למינהל פועלת מחיפה ועד אילת ב- 11 שלוחות ברחבי הארץ ומאפשרת לאלפי תלמידים בישראל לרכוש השכלה קרוב למקום מגוריהם.

יתרון המקצוענות – הלימודים בשלוחות המכללה למינהל מתנהלים בכיתות הדרכה מרווחות, ממוזגות ומצוידות במיטב אמצעי ההוראה והתצוגה. לרשות התלמידים עומדות מעבדות מחשבים משוכללות ורשתות תקשורת מתקדמות.

יתרון הפרקטיקה – מדיניות ההכשרה של המכללה למינהל מצטיינת בגישה יישומית, שמטרתה לספק לבוגריה כלים שימושיים ומיומנויות מעשיות.

יתרון ההשמה – מרכז ההשמה של המכללה למינהל מספק לסטודנטים ולבוגרים אמצעי לשילובם בשוק העבודה. המרכז פועל ליצירת שת"פ עם מגוון מעסיקים במשק. כמו כן המרכז מסייע בהכוונה לקראת ראיונות עבודה, מרכזי הערכה, הכנת קו"ח ועוד.

המכללה למינהל מציעה מבחר מסלולי לימוד מתקדמים והכשרה מקצועית לקהל הרחב, רשת בתי ספר להנדסאים, ועד לתארים אקדמיים בהנדסה ובניהול.
מסלולי לימוד מתחום הפיננסים והחשבונאות, מכללה לרפואה משלימה "מדיסין", לימודי שמאות, ביטוח וייעוץ פנסיוני, בית ספר ללימודי מחשבים- הי טק, קורסי הכנה לבחינה הפסיכומטרית ועוד.

image001

www.college.org.il