יו"ר הסתדרות המעו"ף ארנון בר דוד לבעלי אמישראגז: "מנעו את החרפת המשבר בחברה"

יו"ר הסתדרות המעו"ף ארנון בר דוד לבעלי אמישראגז: "מנעו את החרפת המשבר בחברה"

במכתב חריף ששלח בר דוד לבעלי אמישראגז רפאל ומיכאל פרדיס, דרש מהם יו"ר הסתדרות המעו"ף להתערב ולמנוע בהקדם את ההסלמה במשבר שפרץ בחברה *** במקביל, נמשכים העיצומים ופעולות המחאה הננקטים בכל רחבי הארץ על ידי מאות מעובדי החברה

יו"ר הסתדרות המעו"ף ארנון בר דוד פנה היום (ה') במכתב התראה חריף לבעלי אמישראגז רפאל ומיכאל פרדיס, ובו דרישה שיתערבו וימנעו בהקדם את ההסלמה במשבר יחסי העבודה שפרץ בחברה.
מחאת עובדי אמישראגז (צילום דוברות ההסתדרות) (3)
במכתבו כתב בר דוד למשפחת פרדיס כי: "מנכ"ל החברה לא מצליח לייצר דינאמיקה של מו"מ בונה אלא מזלזל בצוות המו"מ ואף לא טורח להגיע לישיבות שנקבעו עמו מראש. בטרם תהיה הסלמה והדרדרות אשר את תוצאותיהן אני מבקש למנוע, אני מציע שניפגש בדחיפות בכדי לבחון אפשרויות לניווט ספינת המו"מ לחוף מבטחים ועל מנת שנוכל להגיע לסיכום הולם ומכובד לכולנו".

במקביל למכתבו של בר דוד, נשלח מטעם הסתדרות המעו"ף מכתב התראה משפטי בו נדרשת הנהלת החברה לחדול מיידית מצעדיה החד צדדיים ומפעולותיה האסורות לכאורה בניסיון לשבור את שביתת העובדים ולכרסם בכוחם הארגוני. בין היתר ההנהלה נוקטת בשיח לא ראוי כלפי העובדים השובתים בניסיון להניא אותם מהצטרפות לצעדים הארגוניים, ומנסה לאייש את מקומם של העובדים השובתים באמצעות העסקת עובדי קבלן וגיוס של עובדים לשעבר.
מחאת עובדי אמישראגז (צילום דוברות ההסתדרות) (2)
בתוך כך נמשכים העיצומים הננקטים על ידי מאות עובדי אמישראגז, המשבשים את פעילות החברה בכל רחבי הארץ. במסגרת זאת קיימים שיבושים קשים במתן השירות בסניפי החברה ובמענה הטלפוני. טכנאי החברה עובדים במתכונת חירום בלבד ומטפלים רק במקרי דליפות ונזילות. בנוסף לכך עובדי החברה קיימו היום משמרות מחאה בסניפים שונים של החברה בארץ.