ועדי העובדים של קבוצת הבינלאומי התכנסו בהסתדרות במחאה על ההתדרדרות במערכת יחסי העבודה

ראשי הוועדים של הבנקים והחברות מקבוצת הבינלאומי נפגשו על מנת לגבש חזית אחידה על רקע התנהלות הנהלת הקבוצה והפגיעה בעובדים. ראש חטיבת הבנקים בהסתדרות המעו"ף, עו"ד מנחם מליק: "ההסתדרות ניצבת לימינם של ועדי העובדים ולא תהסס להוביל יחד עמם צעדים לשמירה על זכויותיהם."

לנוכח ההתדרדרות במערכת יחסי העבודה בקבוצת הבנק הבינלאומי, התכנסו ראשי הוועדים בקבוצה לפגישה עם ראש חטיבת הבנקים וחברות האשראי בהסתדרות המעו"ף עו"ד מנחם מליק, על מנת לדון בדרכי פעולה משותפות הנוגעות לאתגרים הניצבים בפניהם בתקופה הקרובה.

הפגישה התקיימה בין היתר על רקע התנהלות חסרת תום הלב של הנהלת הקבוצה וכוונתה למזג את בנק אוצר החייל לתוך הבנק הבינלאומי, ועל רקע הסחבת והמבוי הסתום במו"מ על הסכם קיבוצי ראשון במת"ף, המהווה את זרוע המיחשוב של קבוצת הבינלאומי, וזאת בעקבות התאגדותם בהסתדרות של עובדי החברה.

ראש חטיבת הבנקים וחברות האשראי בהסתדרות המעו"ף, עו"ד מנחם מליק, מסר: "ההתדרדרות במערכת יחסי העבודה בקבוצת הבינלאומי והצעדים האחרונים שנקטה הנהלת הקבוצה, הביאו להחלטה על הקמת חזית אחידה במטרה לבלום את הפגיעה בעובדים. ההסתדרות ניצבת לימינם של ועדי העובדים ולא תהסס להוביל יחד עמם צעדים לשמירה על זכויותיהם".

בפגישה השתתפו יו"ר ועד המנהלים ומו"ח בבנק הבינלאומי שמוליק ויסמן; יו"ר ועד הפקידים בבנק הבינלאומי חנוך ליבנה וסגניתו איריס גרצמן; יו"ר ועד בנק אוצר החייל מזל בובליל; יו"ר ועד בנק מסד ארז גראוברט ויו"ר ועד חברת מתף רן שהרבני.