הסכם קיבוצי ברשת שופרסל

ההסכם, שהיקפו מוערך בכ-45 מיליון ₪ וממנו ייהנו עשרות אלפי עובדים, מבטל את ששת דרגות השכר הנמוכות ומעדכן את שכר עשרות אלפי עובדי הרשת.

ההסתדרות וחברת שופרסל חתמו אמש (יום ב') על הסכם קיבוצי המעדכן את שכר עובדי ועובדות הרשת. סך עלות ההסכם הוא כ-45 מיליון שח. במסגרת ההסכם, שיחול על למעלה מ-13,000 עובדי רשת שופרסל יבוטלו שש דרגות השכר הנמוכות, ובנוסף, ייהנו העובדים מקידום בדרגת שכר אחת בנוסף לקידום הפז״מ הרגיל, תוספת מקצועית למספר סקטורים ומענק לעובדים ותיקים בעלי שבע שנות ותק לפחות בסך של 1800 ש"ח בנובמבר מדי שנה.

נחתם הסכם קיבוצי ברשת שופרסל

בתמונה מימין לשמאל: ראובן פרי- ראש חטיבת המסחר, אריאלה סיסו – יו"ר ועד עובדי שופרסל, איציק אברכהן – מנכ"ל שופרסל 

"אני שמח שהגענו להסכמות לשביעות רצון שני הצדדים ואין זמן טוב יותר לחתום על הסכם שמעניק הטבות ותנאים משופרים לעובדים מאשר ערב סדר הפסח. אני מברך את העובדים, אריאלה סיסו וראובן פרי על ההישגים שבהסכם ומודה להנהלת שופרסל על שיתוף הפעולה, לטובת כל הצדדים" אמר ארנון בר דוד, יו"ר הסתדרות המעו"ף.

ההסכם הקיבוצי שנחתם אמש יחול החל מינואר 2019 גם על למעלה מ-1000 עובדי רשת ניו פארם שייהנו מתנאים והטבות משופרים שייכנסו לתוקפם בהדרגה במשך שלוש השנים הקרובות כפי שיסוכמו בין הצדדים בכל שנה. בנוסף יבוטחו העובדים בביטוח שיניים והחברה התחייבה לשאת במלוא המחיר כולל גילומו.